| Kód: | G02032 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | GEKO |
54,90 € 44,63 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Nízkoprofilový príjazdový zdvihák vyrobený z hrubého oceľového plechu, ktorý zabezpečuje dostatočnú tuhosť a pevnosť konštrukcie, má vypúšťací ventil integrovaný do bezpečnostného ventilu.
Bol vybavený masívnymi kovovými prednými kolieskami a otočnými a ložiskovými zadnými kolieskami, ktoré zabezpečujú stabilnú prevádzku a vysokú mobilitu.
Vlastnosti produktu:
| Stav | nové |
| Faktúra | Vystavujem faktúry s DPH |
| Hmotnosť (s balením) | 12 kg |
| Značka | Geko |
| Kód výrobcu | G02032 |
| EAN (GTIN) | 5901477123511 |
| Zdvíhacia kapacita | 2500 kg |
| Minimálna výška zdvihu | 80 mm |
| Maximálna výška zdvihu | 360 mm |
Nízkoprofilový príjazdový zdvihák vyrobený z hrubého oceľového plechu, ktorý zabezpečuje dostatočnú tuhosť a pevnosť konštrukcie, má vypúšťací ventil integrovaný do bezpečnostného ventilu.
Bol vybavený masívnymi kovovými prednými kolieskami a otočnými a ložiskovými zadnými kolieskami, ktoré zabezpečujú stabilnú prevádzku a vysokú mobilitu.
Vlastnosti produktu:
| Stav | nové |
| Faktúra | Vystavujem faktúry s DPH |
| Hmotnosť (s balením) | 12 kg |
| Značka | Geko |
| Kód výrobcu | G02032 |
| EAN (GTIN) | 5901477123511 |
| Zdvíhacia kapacita | 2500 kg |
| Minimálna výška zdvihu | 80 mm |
| Maximálna výška zdvihu | 360 mm |