| Kód: | 9403J |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
265,50 € 215,85 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Príkon | 1.200 W |
| Rýchlosť pásu | 500 m/min |
| Dĺžka pásu | 610 - 620 mm |
| Šírka pásu | 100 mm |
| Hmotnosť | 5,7 kg |
| Energetická kapacita | 353 x 164 x 211 Wh |
PÁSOVÁ BRÚSKA 9403J
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 122562-9 | Vak na prach |
| 421648-9 | Grafitová doska (nainštalovaná) |
| 421093-8 | Korková doska (nainštalovaná) |
| 1 ks | brúsny pás |
| Príkon | 1.200 W |
| Rýchlosť pásu | 500 m/min |
| Dĺžka pásu | 610 - 620 mm |
| Šírka pásu | 100 mm |
| Hmotnosť | 5,7 kg |
| Energetická kapacita | 353 x 164 x 211 Wh |
PÁSOVÁ BRÚSKA 9403J
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 122562-9 | Vak na prach |
| 421648-9 | Grafitová doska (nainštalovaná) |
| 421093-8 | Korková doska (nainštalovaná) |
| 1 ks | brúsny pás |