| Kód: | DCE090ZX1 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
385,40 € 313,33 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Typ batérie | Li-ion |
| Menovité napätie batérie | 2x18 V |
| Typ motora | BL80-30 |
| Maximálna rýchlosť bez zaťaženia | 6600 ot/min |
| Max. hĺbka rezu | 88 mm |
| Závit vretena | M14 |
| Priemer brúsneho kotúča | 230 mm |
| Priemer otvoru | 22,23 mm |
| Motorová brzda | |
| Vibrácia Triax vpredu (a h) | 5,9 m/s² |
| Vibrácia Triax vzadu (a h) | 4,0 m/s² |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 114 dB (A) |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 103 dB (A) |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
| Trieda tesnenia | IPX4 |
| Rozmery (D x Š x V) |
554 x 241 x 283 mm |
| 782023-7 | Nástrčný kľúč |
| 783202-0 | Imbusový kľúč 4 x 70mm |
| E-03006 | Rezný kotúč na nerez 230 x 2 x 22,23 mm |
| Hmotnosť (kg) | 5,6 |
|---|
| Hmotnosť (kg) | 5,6 |
|---|
| Typ batérie | Li-ion |
| Menovité napätie batérie | 2x18 V |
| Typ motora | BL80-30 |
| Maximálna rýchlosť bez zaťaženia | 6600 ot/min |
| Max. hĺbka rezu | 88 mm |
| Závit vretena | M14 |
| Priemer brúsneho kotúča | 230 mm |
| Priemer otvoru | 22,23 mm |
| Motorová brzda | |
| Vibrácia Triax vpredu (a h) | 5,9 m/s² |
| Vibrácia Triax vzadu (a h) | 4,0 m/s² |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 114 dB (A) |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 103 dB (A) |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
| Trieda tesnenia | IPX4 |
| Rozmery (D x Š x V) |
554 x 241 x 283 mm |
| 782023-7 | Nástrčný kľúč |
| 783202-0 | Imbusový kľúč 4 x 70mm |
| E-03006 | Rezný kotúč na nerez 230 x 2 x 22,23 mm |