| Kód: | DDF484BJX1 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
343,40 € 279,19 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Typ | DDF484BJX1 | |
|---|---|---|
| Napätie | 18 V |
|
| Kapacita | 5 Ah |
|
| Technológia | Li-Ion akumulátor |
|
| Počet pribalených akumulátorov | 3 |
|
| Otáčky pri chode naprázdno | (1./2. Výbava) 0 - 500/0 - 2000 U/min | |
| Max. otáčavý moment | (mäkké / tvrdé) 30/54 Nm | |
| Stupne krútiaceho momentu | 21 + 1 | |
| Max. Ø otvoru | (Drevo / oceľ) 38/13 mm | |
| Upínací rozsah | 1,5 - 13 mm |
|
| Vlastnosti | + 3. akumulátor, + púzdro | |
| Typ prevodovky | 2-cestný |
|
| Hmotnosť | 1.8 kg | |
| Šírka | 79 mm | |
| V | 261 mm | |
| Dĺžka | 172 mm | |
| Rozmer. | (d x š x v) 172 x 79 x 261 mm | |
| Kategória výrobku | aku vŕtací skrutkovač |
|
Porovnať v kategórii
Akumulátorová vŕtačka DDF484BJX1 - stroj automaticky spustí vysávač DVC864LZ (voliteľný doplnok) hneď po stlačení spínača.
Tento text bol preložený strojovo.
| Hmotnosť (kg) | 1,8 |
|---|
| Hmotnosť (kg) | 1,8 |
|---|
| Typ | DDF484BJX1 | |
|---|---|---|
| Napätie | 18 V |
|
| Kapacita | 5 Ah |
|
| Technológia | Li-Ion akumulátor |
|
| Počet pribalených akumulátorov | 3 |
|
| Otáčky pri chode naprázdno | (1./2. Výbava) 0 - 500/0 - 2000 U/min | |
| Max. otáčavý moment | (mäkké / tvrdé) 30/54 Nm | |
| Stupne krútiaceho momentu | 21 + 1 | |
| Max. Ø otvoru | (Drevo / oceľ) 38/13 mm | |
| Upínací rozsah | 1,5 - 13 mm |
|
| Vlastnosti | + 3. akumulátor, + púzdro | |
| Typ prevodovky | 2-cestný |
|
| Hmotnosť | 1.8 kg | |
| Šírka | 79 mm | |
| V | 261 mm | |
| Dĺžka | 172 mm | |
| Rozmer. | (d x š x v) 172 x 79 x 261 mm | |
| Kategória výrobku | aku vŕtací skrutkovač |
|
Porovnať v kategórii
Akumulátorová vŕtačka DDF484BJX1 - stroj automaticky spustí vysávač DVC864LZ (voliteľný doplnok) hneď po stlačení spínača.
Tento text bol preložený strojovo.