| Kód: | DF032DZ |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
113,00 € 91,87 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 450 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 1.500 min-1 |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 35 / 21 Nm |
| Max. vŕtací výkon (oceľ/drevo - priemer) | 10 / 28 mm |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | 1/4" |
| Menovité napätie batérie | 10,8 V |
| Hmotnosť | 0,87 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 124 x 66 x 217 mm |
Makita aku. skrutkovač DF032DZ
Bezuhlíkový motor
Silný motor pre rýchlejšiu prácu a vyšší uťahovací moment
S ukazovateľom kapacity akumulátora 18 stupňov uťahovacieho momentu
Rýchloupínacie skľučovadlo
LED – osvetlenie pracovného miesta
Dodávané bez akumulátora a nabíjačky
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 450 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 1.500 min-1 |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 35 / 21 Nm |
| Max. vŕtací výkon (oceľ/drevo - priemer) | 10 / 28 mm |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | 1/4" |
| Menovité napätie batérie | 10,8 V |
| Hmotnosť | 0,87 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 124 x 66 x 217 mm |
Makita aku. skrutkovač DF032DZ
Bezuhlíkový motor
Silný motor pre rýchlejšiu prácu a vyšší uťahovací moment
S ukazovateľom kapacity akumulátora 18 stupňov uťahovacieho momentu
Rýchloupínacie skľučovadlo
LED – osvetlenie pracovného miesta
Dodávané bez akumulátora a nabíjačky