| Kód: | DGD800Z |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
138,40 € 112,52 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Maximálny výkon | 350 W |
| Voľnobežné otáčky | 26.000 min-1 |
| Veľkosť klieštiny | 3 / 6 / 8 mm |
| Priemer objímky | 6 mm |
| Max. priemer brúsnych kameňov | 46 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 402 x 82 x 118 mm |
| Hmotnosť (EPTA) | 1,7 – 2,2 kg |
| Vibrácie brúsenia triaxu (a h ) | 2,5 m/s² |
| Triaxská vibrácia obyčajná bočná rukoväť (a h ) | 6,5 m/s² |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 80 dB (A) |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 72 dB (A) |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
priama brúska • aku systém: 18 V • bez akumulátora • objímka vretena 35 mm • ochrana proti preťaženiu • univerzálny upínací krk
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 781039-9 | 2 ks kľúčov 13 |
| 763670-3 | Kľúč 10 |
| 763668-0 | Vodiaca obímka |
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Maximálny výkon | 350 W |
| Voľnobežné otáčky | 26.000 min-1 |
| Veľkosť klieštiny | 3 / 6 / 8 mm |
| Priemer objímky | 6 mm |
| Max. priemer brúsnych kameňov | 46 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 402 x 82 x 118 mm |
| Hmotnosť (EPTA) | 1,7 – 2,2 kg |
| Vibrácie brúsenia triaxu (a h ) | 2,5 m/s² |
| Triaxská vibrácia obyčajná bočná rukoväť (a h ) | 6,5 m/s² |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 80 dB (A) |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 72 dB (A) |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
priama brúska • aku systém: 18 V • bez akumulátora • objímka vretena 35 mm • ochrana proti preťaženiu • univerzálny upínací krk
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 781039-9 | 2 ks kľúčov 13 |
| 763670-3 | Kľúč 10 |
| 763668-0 | Vodiaca obímka |