| Kód: | DUM604RF |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
170,15 € 138,33 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Makita DUM604RF Aku nožnice na trávu 18V
Popis produktu
Dodávané s jedným akumulátorom a nabíjačkou
| Počet úderov za minútu | 1.250 min-1 |
| Šírka rezu | 16 cm |
| Akumulátor | 18 V |
| Hmotnosť | 1,7 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 353 x 177 x 131 mm |
Makita DUM604RF Aku nožnice na trávu 18V
Popis produktu
Dodávané s jedným akumulátorom a nabíjačkou
| Počet úderov za minútu | 1.250 min-1 |
| Šírka rezu | 16 cm |
| Akumulátor | 18 V |
| Hmotnosť | 1,7 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 353 x 177 x 131 mm |