| Kód: | GA9090N |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
114,80 € 93,33 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
TECHNICKÉ PARAMETRE:
| Maximálny príkon | 2 200 W |
| Voľnobežné otáčky | 6 600 min-1 |
| Veľkosť vretena | M14 |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Maximálny priemer otvoru | 22,23 mm |
| Brzda motora | |
| Ochrana proti náhodnému zapnutiu | |
| Rozmery (D x Š x V) | 438 x 250 x 144 mm |
| Hmotnosť (EPTA) | 5,3 - 7,4 kg |
| Vibrácie brúsenia triaxu (a h ) | 2,7 m/s² |
| Triaxská vibrácia obyčajná bočná rukoväť (a h ) | 7,0 m/s² |
| Triaxská vibrácia bočná rukoväť (a h ) | 6,7 m/s² |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 101 dB (A) |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 93 dB (A) |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 143486-6 | Rukoväť bočná |
| 782034-2 | Kľúč kolíkový |
| 122913-6 | Kryt kotúča na rezanie |
| 122891-0 | Kryt kotúča na brúsenie |
TECHNICKÉ PARAMETRE:
| Maximálny príkon | 2 200 W |
| Voľnobežné otáčky | 6 600 min-1 |
| Veľkosť vretena | M14 |
| Priemer kotúča | 230 mm |
| Maximálny priemer otvoru | 22,23 mm |
| Brzda motora | |
| Ochrana proti náhodnému zapnutiu | |
| Rozmery (D x Š x V) | 438 x 250 x 144 mm |
| Hmotnosť (EPTA) | 5,3 - 7,4 kg |
| Vibrácie brúsenia triaxu (a h ) | 2,7 m/s² |
| Triaxská vibrácia obyčajná bočná rukoväť (a h ) | 7,0 m/s² |
| Triaxská vibrácia bočná rukoväť (a h ) | 6,7 m/s² |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 101 dB (A) |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 93 dB (A) |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 143486-6 | Rukoväť bočná |
| 782034-2 | Kľúč kolíkový |
| 122913-6 | Kryt kotúča na rezanie |
| 122891-0 | Kryt kotúča na brúsenie |