| Kód: | HM1307CB |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
871,00 € 708,13 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Technické Parametre:
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upnutie šesťhran 28 mm |
| Príkon | 1.510 W |
| Počet úderov naprazdno | 730 - 1.450 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 26,5 J |
| Vibrácie | 14,4 m/s2 |
| Hlučnosť | 102 dB(A) |
| Rozmery (D x Š x V) | 824 x 129 x 266 mm |
| Hmotnosť (kg) | 17,3 |
|---|
| Hmotnosť (kg) | 17,3 |
|---|
Technické Parametre:
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upnutie šesťhran 28 mm |
| Príkon | 1.510 W |
| Počet úderov naprazdno | 730 - 1.450 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 26,5 J |
| Vibrácie | 14,4 m/s2 |
| Hlučnosť | 102 dB(A) |
| Rozmery (D x Š x V) | 824 x 129 x 266 mm |