| Kód: | HP1631K |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
99,50 € 80,89 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Príkon | 710 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 3.200 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 0 - 48.000 min-1 |
| Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo | 13/16/30 mm |
| Upínací rozsah skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Doba svietenia (vysoká / stredná / nízka) | 2 |
| Rozmery (D x Š x V) | 296 x 75 x 204 mm |
Kvalitná a výkonná príklepová vŕtačka vás nemusí stáť balík. S modelom HP1631K zvládnete všetky úlohy, ktoré vás môžu stretnúť. Aj napriek robustnému prevedeniu padne táto ergonomická vŕtačka výborne do ruky, preto sa hodí pre vŕtanie, vŕtanie s príklepom aj skrutkovanie. Vďaka výkonnému motoru s dlhou životnosťou túto vŕtačku nič nezastaví. Pri používaní oceníte elektronický vypínač, spätný chod alebo aretáciu. Vŕtačka je dodávaná s rýchloupínacím a šikovným kufrom, vďaka ktorému sa stane prenášanie vŕtačky hračkou.
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 192692-0 | Rýchloskľučovadlo |
| 824811-7 | Prepravný kufor |
| Príkon | 710 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 3.200 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 0 - 48.000 min-1 |
| Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo | 13/16/30 mm |
| Upínací rozsah skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Doba svietenia (vysoká / stredná / nízka) | 2 |
| Rozmery (D x Š x V) | 296 x 75 x 204 mm |
Kvalitná a výkonná príklepová vŕtačka vás nemusí stáť balík. S modelom HP1631K zvládnete všetky úlohy, ktoré vás môžu stretnúť. Aj napriek robustnému prevedeniu padne táto ergonomická vŕtačka výborne do ruky, preto sa hodí pre vŕtanie, vŕtanie s príklepom aj skrutkovanie. Vďaka výkonnému motoru s dlhou životnosťou túto vŕtačku nič nezastaví. Pri používaní oceníte elektronický vypínač, spätný chod alebo aretáciu. Vŕtačka je dodávaná s rýchloupínacím a šikovným kufrom, vďaka ktorému sa stane prenášanie vŕtačky hračkou.
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 192692-0 | Rýchloskľučovadlo |
| 824811-7 | Prepravný kufor |