| Kód: | HP333DZ |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
73,80 € 60,00 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 450 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 1.500 min-1 |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 35 / 21 Nm |
| Max. vŕtací výkon (oceľ/drevo - priemer) | 10 / 28 mm |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | 1/4" |
| Menovité napätie batérie | 10,8 V |
| Hmotnosť | 0,87 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 124 x 66 x 217 mm |
MAKITA HP333DZ aku. skrutkovač + 1x akumulátor BL1021B 12V / 2Ah
MAKITA HP333DZ aku. skrutkovač (k-9456)
Kompaktný dizajn s dĺžkou iba 193 mm
Nárazové vŕtanie, vŕtanie alebo skrutkovanie
Guličkové ložiská znižujú kolísanie vŕtacieho skľučovadla
Výkonný motor pre vysoké pracovné otáčky a vysoký krútiaci moment 20-násobné nastavenie krútiaceho momentu plus krok vŕtania
Bezkľúčové skľučovadlo pre ovládanie jednou rukou a zaistenie vretena
LED pracovné svetlo
Dodávané bez akumulátora a nabíjačky
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 450 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 1.500 min-1 |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 35 / 21 Nm |
| Max. vŕtací výkon (oceľ/drevo - priemer) | 10 / 28 mm |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | 1/4" |
| Menovité napätie batérie | 10,8 V |
| Hmotnosť | 0,87 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 124 x 66 x 217 mm |
MAKITA HP333DZ aku. skrutkovač + 1x akumulátor BL1021B 12V / 2Ah
MAKITA HP333DZ aku. skrutkovač (k-9456)
Kompaktný dizajn s dĺžkou iba 193 mm
Nárazové vŕtanie, vŕtanie alebo skrutkovanie
Guličkové ložiská znižujú kolísanie vŕtacieho skľučovadla
Výkonný motor pre vysoké pracovné otáčky a vysoký krútiaci moment 20-násobné nastavenie krútiaceho momentu plus krok vŕtania
Bezkľúčové skľučovadlo pre ovládanie jednou rukou a zaistenie vretena
LED pracovné svetlo
Dodávané bez akumulátora a nabíjačky