| Kód: | HR3210C |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
477,90 € 388,54 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Technické parametre:
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upínanie SDS-PLUS |
| Príkon | 850 W |
| Voľnobežné otáčky | 315 - 630 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 1.650 - 3.300 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 5,0 J |
| Max. vŕtací výkon (vrták) | 32 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 90 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 398 x 114 x 239 mm |
K TOMUTO MODELU ODPORÚČAME DOKÚPIŤ SADU SEKÁČOV : D-20111 , viď. link nižšie
https://www.msnaradie.sk/product/sk/makita-d-20111-sada-vrtakov-a-sekacov-13-dielna
D-16368, viď. link nižšie
https://www.msnaradie.sk/product/sk/makita-d-16368-sada-sekacov
| Hmotnosť (kg) | 5,2 |
|---|
| Hmotnosť (kg) | 5,2 |
|---|
Technické parametre:
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upínanie SDS-PLUS |
| Príkon | 850 W |
| Voľnobežné otáčky | 315 - 630 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 1.650 - 3.300 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 5,0 J |
| Max. vŕtací výkon (vrták) | 32 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 90 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 398 x 114 x 239 mm |
K TOMUTO MODELU ODPORÚČAME DOKÚPIŤ SADU SEKÁČOV : D-20111 , viď. link nižšie
https://www.msnaradie.sk/product/sk/makita-d-20111-sada-vrtakov-a-sekacov-13-dielna
D-16368, viď. link nižšie
https://www.msnaradie.sk/product/sk/makita-d-16368-sada-sekacov