| Kód: | JS1000 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
235,75 € 191,67 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Príkon | 380 W |
| Počet úderov za minútu | 4.500 min-1 |
| Min. polomer rezania | 30 mm |
| Kapacita rezania pri 400 N/mm2 | 1 mm |
| Max. rezný výkon pri 600 N/mm2 | 0,7 mm |
| Kapacita rezania pri 800 N/mm2 | 0,5 mm |
| Strižný výkon pri 200 N/mm? | 2,5 mm |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 322 x 70 x 78 mm |
Makita Nožnice na plech 380W, JS1000
Špeciálne pre malý rádius (od 30 mm)
Extrémne úzke telo nožnice
Dokonalé vyváženie
Kompaktný stroj s nízkou hmotnosťou
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 792537-8 | Nôž |
| 792536-0 | Nôž |
| 783201-2 | Inbusový kľúč 3 mm |
| Príkon | 380 W |
| Počet úderov za minútu | 4.500 min-1 |
| Min. polomer rezania | 30 mm |
| Kapacita rezania pri 400 N/mm2 | 1 mm |
| Max. rezný výkon pri 600 N/mm2 | 0,7 mm |
| Kapacita rezania pri 800 N/mm2 | 0,5 mm |
| Strižný výkon pri 200 N/mm? | 2,5 mm |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 322 x 70 x 78 mm |
Makita Nožnice na plech 380W, JS1000
Špeciálne pre malý rádius (od 30 mm)
Extrémne úzke telo nožnice
Dokonalé vyváženie
Kompaktný stroj s nízkou hmotnosťou
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 792537-8 | Nôž |
| 792536-0 | Nôž |
| 783201-2 | Inbusový kľúč 3 mm |