| Kód: | RT0702CX2J |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
223,45 € 181,67 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Menovitý výkon | 710 W |
| Voľnobežné otáčky | 10 000 - 30 000 min-1 |
| Upínacia klieština | 6 - 8 mm, 1/4"; 3/8" |
| Hmotnosť bez kábla (EPTA) | 1,8 - 2,8 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 89 x 89 x 210 mm |
| Dĺžka kábla | 4 m |
| 821552-6 | Systainer typ 4 |
| 837247-1 | Vnútor systienra |
| 196613-4 | Základná doska |
| 122965-7 | Doraz paralený |
| 195559-1 | Adaptér odsávania |
| 343577-5 | Vodiaca objímka 10 |
| 781011-1 | Kľúč 22 |
| 781039-9 | Kľúč 13 |
| 194733-8 | Adaptér odsávania |
| 763618-5 | Klieština 8 mm |
| 344364-5 | Vodiaca objímka 16 |
| 122703-7 | Doraz nastavenia |
| 195563-0 | Základňa ponorná |
| 198987-9 | Základňa výkyvná |
| 153489-2 | Rukoväť |
| 195564-8 | Uchytenie dorazu |
| 763636-3 | Klieština 6 mm |
| Menovitý výkon | 710 W |
| Voľnobežné otáčky | 10 000 - 30 000 min-1 |
| Upínacia klieština | 6 - 8 mm, 1/4"; 3/8" |
| Hmotnosť bez kábla (EPTA) | 1,8 - 2,8 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 89 x 89 x 210 mm |
| Dĺžka kábla | 4 m |
| 821552-6 | Systainer typ 4 |
| 837247-1 | Vnútor systienra |
| 196613-4 | Základná doska |
| 122965-7 | Doraz paralený |
| 195559-1 | Adaptér odsávania |
| 343577-5 | Vodiaca objímka 10 |
| 781011-1 | Kľúč 22 |
| 781039-9 | Kľúč 13 |
| 194733-8 | Adaptér odsávania |
| 763618-5 | Klieština 8 mm |
| 344364-5 | Vodiaca objímka 16 |
| 122703-7 | Doraz nastavenia |
| 195563-0 | Základňa ponorná |
| 198987-9 | Základňa výkyvná |
| 153489-2 | Rukoväť |
| 195564-8 | Uchytenie dorazu |
| 763636-3 | Klieština 6 mm |