| Kód: | SGM72AE |
|---|---|
| Dostupnosť: | na objednávku |
| Výrobca: | STIGA |
91,20 € 74,15 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Multifunkčný nástroj Stiga SGM 72 AE napájaný akumulátorom je
ľahký a ľahko sa používa. Model SGM 72 AE má nôž o šírke 8 cm
pre dokonalé zarovnanie okrajov trávnikov a nôž pre zarovnanie
živých plotov o dĺžke 18 cm. Nože je možné ľahko meniť vďaka
systému umožňujúcemu zacvaknutie bez použitia nástroja.
Spoločne s výrobkom je dodávaný 2,5 Ah akumulátor a nabíjačka.
Pri spojení s teleskopickou rukoväťou (nie je súčasťou balenia)
umožňuje model SGM 72 AE ešte komfortnejšie kosenie trávy.
| Výbava | akumulátor a nabíjačka vo výbave |
| Napájací zdroj | 7,2 V / 2,5 Ah |
| Priemerná doba práce | 140 |
| Medzera medzi zubmi | 8 mm |
| Dĺžka lišty plotostrihu | plotostihu 16cm |
| Typ nožov | šírka noža na trávu 8cm |
| Hmotnosť (kg) | 1,2 |
|---|
| Hmotnosť (kg) | 1,2 |
|---|
Multifunkčný nástroj Stiga SGM 72 AE napájaný akumulátorom je
ľahký a ľahko sa používa. Model SGM 72 AE má nôž o šírke 8 cm
pre dokonalé zarovnanie okrajov trávnikov a nôž pre zarovnanie
živých plotov o dĺžke 18 cm. Nože je možné ľahko meniť vďaka
systému umožňujúcemu zacvaknutie bez použitia nástroja.
Spoločne s výrobkom je dodávaný 2,5 Ah akumulátor a nabíjačka.
Pri spojení s teleskopickou rukoväťou (nie je súčasťou balenia)
umožňuje model SGM 72 AE ešte komfortnejšie kosenie trávy.
| Výbava | akumulátor a nabíjačka vo výbave |
| Napájací zdroj | 7,2 V / 2,5 Ah |
| Priemerná doba práce | 140 |
| Medzera medzi zubmi | 8 mm |
| Dĺžka lišty plotostrihu | plotostihu 16cm |
| Typ nožov | šírka noža na trávu 8cm |