| Kód: | HSA26SET |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | STIHL |
229,00 € 186,18 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Ľahké akumulátorové nožnice na kríky s 2 nástavcami – nožom na trávu a 20cm lištou na úpravu živých plotov a okrasných stromov. Optimalizovaná geometira noža, protišmyková rukoväť. Rýchla výmena nástavca bez použitia náradia. Zobrazenie stavu nabitia. Použitý akumulátor AS 2 je kompatibilný aj s ručnou motorovou pílou GTA 26.
| Zdroj energie | Li-Ion akumulátor |
| Menovité napätie | 10,8 V |
| Dĺžka rezu | 17 cm |
| Hmotnosť | 0,9* kg |
| Hladina akustického tlaku – LpA (dB(A)) | 70 |
| Hladina akustického výkonu – LwA (dB(A)) | 80 |
| Vibrácie rukoväte | 1,2 m/s2 |
| Počet zdvihov | 2.000 1/min |
| Celková dĺžka | 50 cm |
| Antivibračný systém | – |
| Hmotnosť (kg) | 1,0 |
|---|---|
| Doprava | zadarmo |
| Hmotnosť (kg) | 1,0 |
|---|---|
| Doprava | zadarmo |
Ľahké akumulátorové nožnice na kríky s 2 nástavcami – nožom na trávu a 20cm lištou na úpravu živých plotov a okrasných stromov. Optimalizovaná geometira noža, protišmyková rukoväť. Rýchla výmena nástavca bez použitia náradia. Zobrazenie stavu nabitia. Použitý akumulátor AS 2 je kompatibilný aj s ručnou motorovou pílou GTA 26.
| Zdroj energie | Li-Ion akumulátor |
| Menovité napätie | 10,8 V |
| Dĺžka rezu | 17 cm |
| Hmotnosť | 0,9* kg |
| Hladina akustického tlaku – LpA (dB(A)) | 70 |
| Hladina akustického výkonu – LwA (dB(A)) | 80 |
| Vibrácie rukoväte | 1,2 m/s2 |
| Počet zdvihov | 2.000 1/min |
| Celková dĺžka | 50 cm |
| Antivibračný systém | – |