| Kód: | MS271 |
|---|---|
| Dostupnosť: | na objednávku |
| Výrobca: | STIHL |
659,00 € 535,77 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Výkonná a kompaktná motorová píla s až o 20% nižšou spotrebou paliva a až o 70% nižšími emisiami spalín oproti bežným dvojtaktným motorom bez technológie 2-MIX. S optimálnym vedením reťaze a jednoduchou obsluhou. Ideálna pre údržbu pozemkov.
| Zdvihový objem | 50,2 cm3 |
| Výkon | 2,6 kW |
| Hmotnosť | 5,6 kg |
| Pomer hmotnosti na jednotku výkonu | 2,2 kg/kW |
| Hladina akustického tlaku – LpA (dB(A)) | 103 | |
| Hladina akustického výkonu – LwA (dB(A)) | 115 | |
| Hladina vibrácií ľavá/pravá rukoväť | 4,5/4,5 m/s2 |
| Pílová reťaz Oilomatic – delenie / typ | .325″ / RMC③ | |
| Dĺžka reznej časti lišty | 40 cm |
| Antivibračný systém | | |
| Zariadenie na bočné napínanie reťaze | | |
| Zariadenie pre rýchlonapínanie reťaze (B) | – | |
| Dekompresný ventil | – | |
| ElastoStart / ErgoStart | – / – | |
| Kompenzátor | | |
| Dlhodobý systém filtrácie vzduchu/ HD2 Filter | / | |
| Uzávery nádržiek nevyžadujúce náradie | | |
| Motor STIHL 2-MIX / M-Tronic | 2-MIX | |
| darček | Náhradná reťaz v hodnote 19,90 EUR |
|---|
| darček | Náhradná reťaz v hodnote 19,90 EUR |
|---|
Výkonná a kompaktná motorová píla s až o 20% nižšou spotrebou paliva a až o 70% nižšími emisiami spalín oproti bežným dvojtaktným motorom bez technológie 2-MIX. S optimálnym vedením reťaze a jednoduchou obsluhou. Ideálna pre údržbu pozemkov.
| Zdvihový objem | 50,2 cm3 |
| Výkon | 2,6 kW |
| Hmotnosť | 5,6 kg |
| Pomer hmotnosti na jednotku výkonu | 2,2 kg/kW |
| Hladina akustického tlaku – LpA (dB(A)) | 103 | |
| Hladina akustického výkonu – LwA (dB(A)) | 115 | |
| Hladina vibrácií ľavá/pravá rukoväť | 4,5/4,5 m/s2 |
| Pílová reťaz Oilomatic – delenie / typ | .325″ / RMC③ | |
| Dĺžka reznej časti lišty | 40 cm |
| Antivibračný systém | | |
| Zariadenie na bočné napínanie reťaze | | |
| Zariadenie pre rýchlonapínanie reťaze (B) | – | |
| Dekompresný ventil | – | |
| ElastoStart / ErgoStart | – / – | |
| Kompenzátor | | |
| Dlhodobý systém filtrácie vzduchu/ HD2 Filter | / | |
| Uzávery nádržiek nevyžadujúce náradie | | |
| Motor STIHL 2-MIX / M-Tronic | 2-MIX | |