| Kód: | MS211 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | STIHL |
469,00 € 381,30 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Kompaktná motorová píla z nízkymi vibráciami. Bohatá výbava ako napr. dlhodobý systém filtrácie vzduchu, bočné napínanie reťaze a antivibračný systém. Vysoký rezný výkon a veľký užívateľský komfort. Ideálna pre prípravu palivového dreva a na stínanie malých stromov. Až o 20% nižšia spotreba a o 70% znížený podiel emisií vo výfukových plynoch oproti konvenčným motorovým pílam.
| Zdvihový objem | 35,2 cm3 |
| Výkon | 1,7 kW |
| Hmotnosť | 4,6 kg |
| Pomer hmotnosti na jednotku výkonu | 2,7 kg/kW |
| Hladina akustického tlaku – LpA (dB(A)) | 100 | |
| Hladina akustického výkonu – LwA (dB(A)) | 113 | |
| Hladina vibrácií ľavá/pravá rukoväť | 3,5 / 3,5 m/s2 |
| Pílová reťaz Oilomatic – delenie / typ | 3/8” P / PMC | |
| Dĺžka reznej časti lišty | 35 cm |
| Antivibračný systém | | |
| Zariadenie na bočné napínanie reťaze | – | |
| Zariadenie pre rýchlonapínanie reťaze (B) | | |
| Dekompresný ventil | – | |
| ElastoStart / ErgoStart | / | |
| Kompenzátor | | |
| Dlhodobý systém filtrácie vzduchu/ HD2 Filter | / – | |
| Uzávery nádržiek nevyžadujúce náradie | | |
| Motor STIHL 2-MIX / M-Tronic | 2-MIX | |
| darček | Náhradná reťaz v hodnote 15,90 EUR |
|---|
| darček | Náhradná reťaz v hodnote 15,90 EUR |
|---|
Kompaktná motorová píla z nízkymi vibráciami. Bohatá výbava ako napr. dlhodobý systém filtrácie vzduchu, bočné napínanie reťaze a antivibračný systém. Vysoký rezný výkon a veľký užívateľský komfort. Ideálna pre prípravu palivového dreva a na stínanie malých stromov. Až o 20% nižšia spotreba a o 70% znížený podiel emisií vo výfukových plynoch oproti konvenčným motorovým pílam.
| Zdvihový objem | 35,2 cm3 |
| Výkon | 1,7 kW |
| Hmotnosť | 4,6 kg |
| Pomer hmotnosti na jednotku výkonu | 2,7 kg/kW |
| Hladina akustického tlaku – LpA (dB(A)) | 100 | |
| Hladina akustického výkonu – LwA (dB(A)) | 113 | |
| Hladina vibrácií ľavá/pravá rukoväť | 3,5 / 3,5 m/s2 |
| Pílová reťaz Oilomatic – delenie / typ | 3/8” P / PMC | |
| Dĺžka reznej časti lišty | 35 cm |
| Antivibračný systém | | |
| Zariadenie na bočné napínanie reťaze | – | |
| Zariadenie pre rýchlonapínanie reťaze (B) | | |
| Dekompresný ventil | – | |
| ElastoStart / ErgoStart | / | |
| Kompenzátor | | |
| Dlhodobý systém filtrácie vzduchu/ HD2 Filter | / – | |
| Uzávery nádržiek nevyžadujúce náradie | | |
| Motor STIHL 2-MIX / M-Tronic | 2-MIX | |