| Kód: | SHE71 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | STIHL |
199,00 € 161,79 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Elektrický záhradný vysávač je vďaka tichému chodu optimálny pre využitie v blízkosti domu. V dodávanom prevedení sa dá použiť aj ako fúkač. Vrátane fúkacej trubice a ploche dýzy.
| Menovité napätie | 230 V |
| Príkon | 1.100 W |
| Hmotnosť | 4,1* kg |
| Maximálny prietok vzduchu | 580 m3/h |
| Hladina akustického tlaku LpA (dB(A)) | 85 | |
| Hladina akustického výkonu LwA (dB(A)) | 101 | |
| Vibrácie rukoväte ľavá/pravá rukoväť | 1,2/0,8 m/s2 |
| Okrúhla rúra | – | |
| Plochá rúra | | |
| Kompletná výbava so sacím adaptérom | | |
| Pásový popruh | – | |
| Antivibračný systém | – | |
| ElastoStart |
– | |
|
|
|
Áno
| Menovité napätie (V) | 230 |
|---|---|
| Príkon (W) | 1 100 |
| Max. prietok vzduchu (m³/h) | 580 |
| Hmotnosť (kg) | 4,1 |
| Menovité napätie (V) | 230 |
|---|---|
| Príkon (W) | 1 100 |
| Max. prietok vzduchu (m³/h) | 580 |
| Hmotnosť (kg) | 4,1 |
Elektrický záhradný vysávač je vďaka tichému chodu optimálny pre využitie v blízkosti domu. V dodávanom prevedení sa dá použiť aj ako fúkač. Vrátane fúkacej trubice a ploche dýzy.
| Menovité napätie | 230 V |
| Príkon | 1.100 W |
| Hmotnosť | 4,1* kg |
| Maximálny prietok vzduchu | 580 m3/h |
| Hladina akustického tlaku LpA (dB(A)) | 85 | |
| Hladina akustického výkonu LwA (dB(A)) | 101 | |
| Vibrácie rukoväte ľavá/pravá rukoväť | 1,2/0,8 m/s2 |
| Okrúhla rúra | – | |
| Plochá rúra | | |
| Kompletná výbava so sacím adaptérom | | |
| Pásový popruh | – | |
| Antivibračný systém | – | |
| ElastoStart |
– | |
|
|
|
Áno