| Kód: | 2041 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Güde |
281,80 € 229,11 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Štiepačka dreva Güde GHS 370/4TE
Bezpečná dvojručná prevádzka, kvalitný hydraulický systém, výkonný elektromotor, bezpečnostný kryt pracovného priestoru, odkladací stôl, rukoväť pre presun, transportné kolieska. Pohodlná pracovná výška.
Sieťové napätie: 230 V
Frekvencia: 50 Hz
Druh prevádzky: S3
Trieda ochrany: F
Druh ochrany (IP): 54
Výkon motora: (P1): 1,5 kW
Otáčky motora: 2820 min-1
Kapacita olejovej nádrže: 2,5 l
Hydraulický tlak: 160 bar
Typ hydraulického oleja: HLP46
Zdvih valca: 300 mm
Max. štiepací tlak: 4 t
Max. dĺžka štiepaného materiálu: 370 mm
Max. priemer štiepaného materiálu: 250 mm
Rýchlosť chodu vpred: 0,032 m/s
Rýchlosť spätného chodu: 0,055 m/s
Hladina hluku Lwa: 86 dB
Rozmery (DxŠxV): 1 172 x 527 x 640 mm
Parametre
| Typ: | Motorická |
| Motor: | elektromotor |
| Príkon: | 1500 W |
| Výkon: | 2.011 HP |
| Max. dĺžka polena: | 37 mm |
| Max. tlak: | 4 ton |
| Popis: | Štiepačka dreva |
| Hmotnosť (kg) | 56 |
|---|---|
| Doprava | zadarmo |
| Hmotnosť (kg) | 56 |
|---|---|
| Doprava | zadarmo |
Štiepačka dreva Güde GHS 370/4TE
Bezpečná dvojručná prevádzka, kvalitný hydraulický systém, výkonný elektromotor, bezpečnostný kryt pracovného priestoru, odkladací stôl, rukoväť pre presun, transportné kolieska. Pohodlná pracovná výška.
Sieťové napätie: 230 V
Frekvencia: 50 Hz
Druh prevádzky: S3
Trieda ochrany: F
Druh ochrany (IP): 54
Výkon motora: (P1): 1,5 kW
Otáčky motora: 2820 min-1
Kapacita olejovej nádrže: 2,5 l
Hydraulický tlak: 160 bar
Typ hydraulického oleja: HLP46
Zdvih valca: 300 mm
Max. štiepací tlak: 4 t
Max. dĺžka štiepaného materiálu: 370 mm
Max. priemer štiepaného materiálu: 250 mm
Rýchlosť chodu vpred: 0,032 m/s
Rýchlosť spätného chodu: 0,055 m/s
Hladina hluku Lwa: 86 dB
Rozmery (DxŠxV): 1 172 x 527 x 640 mm
Parametre
| Typ: | Motorická |
| Motor: | elektromotor |
| Príkon: | 1500 W |
| Výkon: | 2.011 HP |
| Max. dĺžka polena: | 37 mm |
| Max. tlak: | 4 ton |
| Popis: | Štiepačka dreva |