| Kód: | B-58263 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
24,00 € 19,51 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Vrták SDS-Plus Nemesis II, 10x540/600 mm
Technické špecifikácie:
• Priemer: 10 mm
• Dĺžka: 540 mm
• Pracovná dĺžka: 600 mm
• 4-čepelový vrták na príklepové vŕtanie s dynamickou vŕtacou špičkou a jedinečnou reznou geometriou.
• Štvorčepelové vrtáky Nemesis 2 sú určené na príklepové vŕtanie do tvrdého prírodného kameňa, železobetónu a podobných, obzvlášť odolných materiálov.
• Upínanie SDS-plus pre elektropneumatické kladivá s týmto typom upínania.
Ilustračná fotografia
| Parametre | |
| Použitie vrtáka | železobetón, murivo, kameň, tehla, betón |
| Typ vrtáka | špirálovitý, príklepový |
| Priemer vrtáka | 10 mm |
| Pracovná dĺžka vrtáka | 540 mm |
| Typ upnutia | SDS Plus |
| Súprava | 1 ks |
Vrták SDS-Plus Nemesis II, 10x540/600 mm
Technické špecifikácie:
• Priemer: 10 mm
• Dĺžka: 540 mm
• Pracovná dĺžka: 600 mm
• 4-čepelový vrták na príklepové vŕtanie s dynamickou vŕtacou špičkou a jedinečnou reznou geometriou.
• Štvorčepelové vrtáky Nemesis 2 sú určené na príklepové vŕtanie do tvrdého prírodného kameňa, železobetónu a podobných, obzvlášť odolných materiálov.
• Upínanie SDS-plus pre elektropneumatické kladivá s týmto typom upínania.
Ilustračná fotografia
| Parametre | |
| Použitie vrtáka | železobetón, murivo, kameň, tehla, betón |
| Typ vrtáka | špirálovitý, príklepový |
| Priemer vrtáka | 10 mm |
| Pracovná dĺžka vrtáka | 540 mm |
| Typ upnutia | SDS Plus |
| Súprava | 1 ks |