| Kód: | DFR452Z |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
293,90 € 238,94 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Typ batérie | Li-ion |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 6.000 min-1 |
| Priemer skrutky | 3,5 - 4,2 mm |
| Dĺžka skrutky | 20 - 41 mm |
| Upínanie nástroja | 1/4" |
| Dĺžka bitu | 137 mm |
| Hmotnosť (EPTA) | 1,9 - 2,2 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 360 x 88 x 211 mm |
| Triax. hodnota vibrácií (a h) | ≤ 2,5 m/s² |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 75 dB (A) |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 74 dB (A) |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
MAKITA DFR452Z aku. skrutkovač s automatickým podávačom
Akumulátorový skrutkovač pre montáž sadrokartónu na kovové profily alebo drevené rámy.
Veľké nastavovacie koliesko pre presné nastavenie hĺbky zaskrutkovania.
Stabilizačné čeľuste udržujú skrutku v jednej rovine so skrutkovacím nástavcom počas skrutokovania.
Robustná hliníková hlava skrutkovača predlžuje životnosť stroja.
Jednoduchá demontáž hlavy skrutkovača, pre rýchlu výmenu bitu a použitia na povoľovanie skrutiek.
Pravý / ľavý chod, tlačidlo zamknutia vypínača.
Dodávané bez akumulátorov a nabíjačky.
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Typ batérie | Li-ion |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 6.000 min-1 |
| Priemer skrutky | 3,5 - 4,2 mm |
| Dĺžka skrutky | 20 - 41 mm |
| Upínanie nástroja | 1/4" |
| Dĺžka bitu | 137 mm |
| Hmotnosť (EPTA) | 1,9 - 2,2 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 360 x 88 x 211 mm |
| Triax. hodnota vibrácií (a h) | ≤ 2,5 m/s² |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 75 dB (A) |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 74 dB (A) |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
MAKITA DFR452Z aku. skrutkovač s automatickým podávačom
Akumulátorový skrutkovač pre montáž sadrokartónu na kovové profily alebo drevené rámy.
Veľké nastavovacie koliesko pre presné nastavenie hĺbky zaskrutkovania.
Stabilizačné čeľuste udržujú skrutku v jednej rovine so skrutkovacím nástavcom počas skrutokovania.
Robustná hliníková hlava skrutkovača predlžuje životnosť stroja.
Jednoduchá demontáž hlavy skrutkovača, pre rýchlu výmenu bitu a použitia na povoľovanie skrutiek.
Pravý / ľavý chod, tlačidlo zamknutia vypínača.
Dodávané bez akumulátorov a nabíjačky.