| Kód: | DJR183RTJ |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
312,65 € 254,19 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Maximálny výkon | 180 W |
| Počet kmitov za minútu | 0 - 3 000 min -1 |
| Dĺžka kmitu | 13 mm |
| Max. rezný výkon (drevo) | 50 mm |
| Max. rezný výkon (rúra) | 50 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 392 x 81 x 209 mm |
| Hmotnosť (EPTA) | 1,5 – 1,7 kg |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 81 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 89 dB (A) |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
Popis produktu
píla chvostovka • rezný výkon: 50 mm (drevo) • výška zdvihu: 13 mm • napájanie: Li-Ion • počet akumulátorov: 2 • aku systém 18 V • regulácia otáčok: až do 3 000 ot./min. • ergonomická pogumovaná rukoväť, pohodlné riešenie • LED osvetlenie pracovnej plochy • beznástrojová výmena pílového listu s možnosťou nastavenia vodiacej pätky • ochrana proti preťaženiu • možnosť voľby vypínača
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 821550-0 | Systainer typ2 |
| 632F15-1 | 2x Akku BL1850B (5,0 Ah) |
| 195584-2 | Rýchlonabíjačka DC18RC |
| 783201-2 | Inbusový kľúč 3 mm |
| 1 ks | Pílový plátok |
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Maximálny výkon | 180 W |
| Počet kmitov za minútu | 0 - 3 000 min -1 |
| Dĺžka kmitu | 13 mm |
| Max. rezný výkon (drevo) | 50 mm |
| Max. rezný výkon (rúra) | 50 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 392 x 81 x 209 mm |
| Hmotnosť (EPTA) | 1,5 – 1,7 kg |
| Faktor neistoty vibrácií (K) | 1,5 m/s² |
| Hladina akustického tlaku (L pA) | 81 dB (A) |
| Hladina akustického výkonu (LWA) | 89 dB (A) |
| Faktor akustickej neistoty (K) | 3 dB (A) |
Popis produktu
píla chvostovka • rezný výkon: 50 mm (drevo) • výška zdvihu: 13 mm • napájanie: Li-Ion • počet akumulátorov: 2 • aku systém 18 V • regulácia otáčok: až do 3 000 ot./min. • ergonomická pogumovaná rukoväť, pohodlné riešenie • LED osvetlenie pracovnej plochy • beznástrojová výmena pílového listu s možnosťou nastavenia vodiacej pätky • ochrana proti preťaženiu • možnosť voľby vypínača
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 821550-0 | Systainer typ2 |
| 632F15-1 | 2x Akku BL1850B (5,0 Ah) |
| 195584-2 | Rýchlonabíjačka DC18RC |
| 783201-2 | Inbusový kľúč 3 mm |
| 1 ks | Pílový plátok |