| Kód: | DSP601ZJU |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
480,70 € 390,81 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Voľnobežné otáčky | 2.500 - 6.300 min-1 |
| Max. rezný výkon pri 90° | 56 mm |
| Max. rezný výkon pri 45° | 40 mm |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Otvor pílového kotúča | 20 mm |
| Akumulátor | 2 x 18 V |
| Hmotnosť | 5,1 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 346 x 241 x 272 mm |
Popis produktu
ponorná píla • Li-Ion (2× 18 V – batérie nie sú súčasťou balenia) • rýchlosť 2 500 – 6 300 otáčok naprázdno za minútu • rezný výkon 56 mm (pri 90°) / 40 mm (pri 45°) • pílový kotúč 165 mm • otvor pílového kotúča 20 mm • rozmery 346 × 241 × 272 mm • hmotnosť 3,7/5,1 kg
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 821552-6 | Systainer typ 4 |
| 839290-6 | Vnútro systainera |
| B-57364 | TCT pílový kotúč 165 x 20 x 56 |
| 783203-8 | Inbusový kľúč 5 mm |
| 198900-7 | AWS Modul |
| 458038-3 | Držiak |
| 620753-1 | Regulačné zariadenie |
| Voľnobežné otáčky | 2.500 - 6.300 min-1 |
| Max. rezný výkon pri 90° | 56 mm |
| Max. rezný výkon pri 45° | 40 mm |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Otvor pílového kotúča | 20 mm |
| Akumulátor | 2 x 18 V |
| Hmotnosť | 5,1 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 346 x 241 x 272 mm |
Popis produktu
ponorná píla • Li-Ion (2× 18 V – batérie nie sú súčasťou balenia) • rýchlosť 2 500 – 6 300 otáčok naprázdno za minútu • rezný výkon 56 mm (pri 90°) / 40 mm (pri 45°) • pílový kotúč 165 mm • otvor pílového kotúča 20 mm • rozmery 346 × 241 × 272 mm • hmotnosť 3,7/5,1 kg
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 821552-6 | Systainer typ 4 |
| 839290-6 | Vnútro systainera |
| B-57364 | TCT pílový kotúč 165 x 20 x 56 |
| 783203-8 | Inbusový kľúč 5 mm |
| 198900-7 | AWS Modul |
| 458038-3 | Držiak |
| 620753-1 | Regulačné zariadenie |