| Kód: | DKP181Z |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
250,10 € 203,33 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Voľnobežné otáčky | 12.000 min-1 |
| Šírka hobľovania | 82 mm |
| Hĺbka hobľovania | 0 - 3 mm |
| Drážkovanie | 0 - 25 mm |
| Akumulátor | 18 V |
| Hmotnosť | 3,6 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 366 x 156 x 166 mm |
Popis produktu
hoblík • hĺbka drážky: 25 mm • odber triesok: 3 mm • akumulátorové napájanie • Makita LXT 18 V • uhlíkový typ elektromotora • technológia: AWS, ADT • hmotnosť: 2,9 kg • V × Š × H balenie: 20 × 38,9 × 20,5 cm
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 122785-9 | Paralelný doraz |
| 123062-2 | Šablóna |
| 251878-6 | Flügelschraube M5x20 |
| 253807-5 | Scheibe 5 |
| 342390-8 | Hĺbkový doraz |
| 782209-3 | Nástrčkový kľúč SW 9 |
| Voľnobežné otáčky | 12.000 min-1 |
| Šírka hobľovania | 82 mm |
| Hĺbka hobľovania | 0 - 3 mm |
| Drážkovanie | 0 - 25 mm |
| Akumulátor | 18 V |
| Hmotnosť | 3,6 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 366 x 156 x 166 mm |
Popis produktu
hoblík • hĺbka drážky: 25 mm • odber triesok: 3 mm • akumulátorové napájanie • Makita LXT 18 V • uhlíkový typ elektromotora • technológia: AWS, ADT • hmotnosť: 2,9 kg • V × Š × H balenie: 20 × 38,9 × 20,5 cm
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 122785-9 | Paralelný doraz |
| 123062-2 | Šablóna |
| 251878-6 | Flügelschraube M5x20 |
| 253807-5 | Scheibe 5 |
| 342390-8 | Hĺbkový doraz |
| 782209-3 | Nástrčkový kľúč SW 9 |