| Kód: | DKP181ZU |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
287,00 € 233,33 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Akumulátor | 18 V |
| Typ batérie | Li-ion |
| Voľnobežné otáčky | 12.000 min-1 |
| Šírka hobľovania | 82 mm |
| Hĺbka hobľovania | 0 - 2,5 mm |
| Drážkovanie | 0 - 9 mm |
| Brzda motora | |
| AWS | |
| Rozmery (D x Š x V) | 366 x 156 x 166 mm |
| Čistá hmotnosť | 3,6 kg |
Popis produktu
hoblík • hĺbka drážky: 25 mm • odber triesok: 3 mm • akumulátorové napájanie • Makita LXT 18 V • uhlíkový typ elektromotora • technológie: AWS, ADT • hmotnosť: 3 kg • V × Š × H balenie: 20 × 38,9 × 20,5 cm
DODÁVANÉ PRíSLUŠENSTVO:
| 198900-7 | AWS modul |
| Akumulátor | 18 V |
| Typ batérie | Li-ion |
| Voľnobežné otáčky | 12.000 min-1 |
| Šírka hobľovania | 82 mm |
| Hĺbka hobľovania | 0 - 2,5 mm |
| Drážkovanie | 0 - 9 mm |
| Brzda motora | |
| AWS | |
| Rozmery (D x Š x V) | 366 x 156 x 166 mm |
| Čistá hmotnosť | 3,6 kg |
Popis produktu
hoblík • hĺbka drážky: 25 mm • odber triesok: 3 mm • akumulátorové napájanie • Makita LXT 18 V • uhlíkový typ elektromotora • technológie: AWS, ADT • hmotnosť: 3 kg • V × Š × H balenie: 20 × 38,9 × 20,5 cm
DODÁVANÉ PRíSLUŠENSTVO:
| 198900-7 | AWS modul |