| Kód: | DLW140Z |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
265,00 € 215,45 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Použitím BL (jednosmerného) motora sa kapacita batérie využíva ešte efektívnejšie ako pri bežných elektromotoroch Na rezanie ocele, farebných kovov, železa a liatých profilov Vybavené elektronickou motorovou brzdou Ľahký transport vďaka rukoväti na vrchnej strane Výmena rezného kotúča bez použitia náradia Rýchloupínacie zariadenie pre pohodlné fixovanie obrobku Dodávane bez batérie a nabíjačky
| Voľnobežné otáčky | 3.800 min-1 |
| Oddeľovací výkon (90°) | ● 127 mm / ■ 119 mm |
| Oddeľovací výkon (45°) | ● 127 mm / ■ 106 mm |
| Rezný kotúč (?) | 355 mm |
| Vŕtanie rezného kotúča (?) | 25,4 mm |
| Akumulátor | 2 x 18V |
| Rozmery (D x Š x V) | 537 x 290 x 640 mm |
| Hmotnosť (kg) | 17,9 |
|---|---|
| Doprava | zadarmo |
| Hmotnosť (kg) | 17,9 |
|---|---|
| Doprava | zadarmo |
Použitím BL (jednosmerného) motora sa kapacita batérie využíva ešte efektívnejšie ako pri bežných elektromotoroch Na rezanie ocele, farebných kovov, železa a liatých profilov Vybavené elektronickou motorovou brzdou Ľahký transport vďaka rukoväti na vrchnej strane Výmena rezného kotúča bez použitia náradia Rýchloupínacie zariadenie pre pohodlné fixovanie obrobku Dodávane bez batérie a nabíjačky
| Voľnobežné otáčky | 3.800 min-1 |
| Oddeľovací výkon (90°) | ● 127 mm / ■ 119 mm |
| Oddeľovací výkon (45°) | ● 127 mm / ■ 106 mm |
| Rezný kotúč (?) | 355 mm |
| Vŕtanie rezného kotúča (?) | 25,4 mm |
| Akumulátor | 2 x 18V |
| Rozmery (D x Š x V) | 537 x 290 x 640 mm |