| Kód: | DTM51RFJX1 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
363,00 € 295,12 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Výkyvy za minútu | 6.000 - 20.000 min-1 |
| Uhol kmitu | 3,2 ° |
| Akumulátor | 18 V |
| Hmotnosť | 2,2 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 340 x 80 x 122 mm |
Popis produktu:
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 821549-5 | Systainer typ 1 |
| 837671-8 | Vnútro systainera |
| 632G12-3 | 2 x akumulátor BL1830B |
| 195584-2 | Rýchlonabíjačka DC18RC |
| B-46202 | Brúsna doska Delta |
| B-64799 | Pílový kotúč 85mm |
| B-64814 | Pilový kotúč na kov/drevo 28mm |
| 199627-2 | Odsávací adaptér |
| 1 ks | Inbusový kľúč 5 |
| Výkyvy za minútu | 6.000 - 20.000 min-1 |
| Uhol kmitu | 3,2 ° |
| Akumulátor | 18 V |
| Hmotnosť | 2,2 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 340 x 80 x 122 mm |
Popis produktu:
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 821549-5 | Systainer typ 1 |
| 837671-8 | Vnútro systainera |
| 632G12-3 | 2 x akumulátor BL1830B |
| 195584-2 | Rýchlonabíjačka DC18RC |
| B-46202 | Brúsna doska Delta |
| B-64799 | Pílový kotúč 85mm |
| B-64814 | Pilový kotúč na kov/drevo 28mm |
| 199627-2 | Odsávací adaptér |
| 1 ks | Inbusový kľúč 5 |