| Kód: | DRT50ZX4 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
183,50 € 149,19 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Voľnobežné otáčky | 10 000 - 30 000 min-1 |
| Ø klieštiny rozsah | 6, 8 mm |
| Hĺbka ponoru | 0 - 35 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 134 x 89 x 226 mm |
| Čistá hmotnosť | 1,8 kg |
Makita DRT50ZX4 aku. multifunkčná fréza 18 V
Multifunkčná akumulátorová fréza pre profesionálov
Ponor: 0 - 40 mm/0 - 35 mm
Hliníková základná doska
Vhodná pre 6 a 8 mm frézky
Bezuhlíkový motor
Voľnobežné otáčky: 10 000 - 30 000 min-1
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 122703-7 | Vodítko |
| 781039-9 | Kľúč SW13 |
| 122965-7 | Paralelný doraz |
| 343577-5 | Vedenie šablóny 10 mm |
| 763636-3 | Klieština 6 mm |
| 763618-5 | Klieština 8 mm |
| 195559-1 | Odsávací adaptér |
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Voľnobežné otáčky | 10 000 - 30 000 min-1 |
| Ø klieštiny rozsah | 6, 8 mm |
| Hĺbka ponoru | 0 - 35 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 134 x 89 x 226 mm |
| Čistá hmotnosť | 1,8 kg |
Makita DRT50ZX4 aku. multifunkčná fréza 18 V
Multifunkčná akumulátorová fréza pre profesionálov
Ponor: 0 - 40 mm/0 - 35 mm
Hliníková základná doska
Vhodná pre 6 a 8 mm frézky
Bezuhlíkový motor
Voľnobežné otáčky: 10 000 - 30 000 min-1
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 122703-7 | Vodítko |
| 781039-9 | Kľúč SW13 |
| 122965-7 | Paralelný doraz |
| 343577-5 | Vedenie šablóny 10 mm |
| 763636-3 | Klieština 6 mm |
| 763618-5 | Klieština 8 mm |
| 195559-1 | Odsávací adaptér |