| Kód: | M3602 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Maktec-Makita |
168,00 € 136,59 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Príkon | 1 650 W |
| Voľnobežné otáčky | 22 000 min-1 |
| Max. zanorenie | 60 mm |
| Upínacia klieština | 6, 8, 12 mm, 1/2" |
| Dĺžka kábla | 2,0 m |
| Rozmery (D x Š x V) |
148 x 284 x 300 mm |
| 193894-1 | Protiprachový kryt |
| 345387-6 | Vodiaca objímka 16 mm |
| 763811-1 | Klieština 6 mm |
| 763812-9 | Klieština 8 mm |
| 763628-2 | Klieština 12 mm |
| 781034-9 | Vidlicový kľúč 8 / 24 |
| 165718-1 | Paralélny vodiaci doraz |
| 733236-3 | Stopková fréza |
| 415412-8 | Odsávací adaptér |
| 196202-5 | Vodiaci doraz s ložiskom |
| Hmotnosť (kg) | 5,7 |
|---|
| Hmotnosť (kg) | 5,7 |
|---|
| Príkon | 1 650 W |
| Voľnobežné otáčky | 22 000 min-1 |
| Max. zanorenie | 60 mm |
| Upínacia klieština | 6, 8, 12 mm, 1/2" |
| Dĺžka kábla | 2,0 m |
| Rozmery (D x Š x V) |
148 x 284 x 300 mm |
| 193894-1 | Protiprachový kryt |
| 345387-6 | Vodiaca objímka 16 mm |
| 763811-1 | Klieština 6 mm |
| 763812-9 | Klieština 8 mm |
| 763628-2 | Klieština 12 mm |
| 781034-9 | Vidlicový kľúč 8 / 24 |
| 165718-1 | Paralélny vodiaci doraz |
| 733236-3 | Stopková fréza |
| 415412-8 | Odsávací adaptér |
| 196202-5 | Vodiaci doraz s ložiskom |