| Kód: | GA9040RF01 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
180,90 € 147,07 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Príkon | 2.600 W |
| Voľnobežné otáčky | 6.600 min-1 |
| Priemer brúsneho kotúča | 230 mm |
| Veľkosť vretena | M14 x 2 |
| Hmotnosť | 6,9 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 503 x 250 x 140 mm |
Makita GA9040RF01 Uhlová brúska 230 mm, 2600 W
Antivibračná rukoväť a superpríruba
Ochrana proti preťaženiu a neumyselnému zapnutiu stroja
Obmedzovač momentu pre bezpečnú prácu
Antivibračná zadná rukoväť otočná o +- 90 stupňov
Dokonalá prachotesná konštrukcia
Cik-cak povrstvenie rotoru a práškové povrstvenie statoru
Protiprachová konštrukcia ložisiek
Robustná prevodovka pre dlhú životnosť
Skriňa prevodovky otočná do 4 polôh po 90°
DODÁVANĚ PRÍSLUŠENSTVO:
| 122891-0 | Kryt kotúča |
| 162264-5 | Antivibračná rukoväť |
| 192227-7 | Superpríruba |
| 224543-0 | Matica |
| 782407-9 | Kľúč k uhlovej brúske |
| Príkon | 2.600 W |
| Voľnobežné otáčky | 6.600 min-1 |
| Priemer brúsneho kotúča | 230 mm |
| Veľkosť vretena | M14 x 2 |
| Hmotnosť | 6,9 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 503 x 250 x 140 mm |
Makita GA9040RF01 Uhlová brúska 230 mm, 2600 W
Antivibračná rukoväť a superpríruba
Ochrana proti preťaženiu a neumyselnému zapnutiu stroja
Obmedzovač momentu pre bezpečnú prácu
Antivibračná zadná rukoväť otočná o +- 90 stupňov
Dokonalá prachotesná konštrukcia
Cik-cak povrstvenie rotoru a práškové povrstvenie statoru
Protiprachová konštrukcia ložisiek
Robustná prevodovka pre dlhú životnosť
Skriňa prevodovky otočná do 4 polôh po 90°
DODÁVANĚ PRÍSLUŠENSTVO:
| 122891-0 | Kryt kotúča |
| 162264-5 | Antivibračná rukoväť |
| 192227-7 | Superpríruba |
| 224543-0 | Matica |
| 782407-9 | Kľúč k uhlovej brúske |