| Kód: | HM1214C |
|---|---|
| Dostupnosť: | na objednávku |
| Výrobca: | Makita |
686,00 € 557,72 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upínanie SDS-MAX |
| Príkon | 1.510 W |
| Počet úderov naprazdno | 950 - 1.900 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 19,9 J |
| Vibrácie | 8 m/s2 |
| Hlučnosť | 102 dB(A) |
| Hmotnosť | 12,3 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 700 x 129 x 265 mm |
Búracie kladivo značky Makita v kvalitnom prevedení zaujme nie len svojim dizajnom, ale aj skvelým výkonom a silným motorom. Kladivo dosahuje príkon 1510 W a jeho sila jednotlivého príklepu tvorí 19,9 J. Konštantná elektronika sa postará o konštantné otáčky pri zaťažení. K dispozícií je plynulý rozbeh pre precíznu prácu.
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| A-80787 | Sekáč špicatý 280 mm |
| 194683-7 | Mazací tuk |
| 443122-7 | Tkaninová utierka |
| 135283-4 | Bočná rukoväť |
| 824882-4 | Prepravný kufor |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upínanie SDS-MAX |
| Príkon | 1.510 W |
| Počet úderov naprazdno | 950 - 1.900 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 19,9 J |
| Vibrácie | 8 m/s2 |
| Hlučnosť | 102 dB(A) |
| Hmotnosť | 12,3 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 700 x 129 x 265 mm |
Búracie kladivo značky Makita v kvalitnom prevedení zaujme nie len svojim dizajnom, ale aj skvelým výkonom a silným motorom. Kladivo dosahuje príkon 1510 W a jeho sila jednotlivého príklepu tvorí 19,9 J. Konštantná elektronika sa postará o konštantné otáčky pri zaťažení. K dispozícií je plynulý rozbeh pre precíznu prácu.
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| A-80787 | Sekáč špicatý 280 mm |
| 194683-7 | Mazací tuk |
| 443122-7 | Tkaninová utierka |
| 135283-4 | Bočná rukoväť |
| 824882-4 | Prepravný kufor |