| Kód: | HR3001CJ |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
323,00 € 262,60 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Menovitý výkon | 1050 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 840 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 0 - 4500 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu (EPTA) | 3,9 J |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 13 mm |
| Max. vŕtací výkon - drevo | 32 mm |
| Max. vŕtací výkon - betón | 30 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 80 mm |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upínanie SDS-PLUS |
| Rozmery (celková dĺžka) | 369 mm |
| Hmotnosť (EPTA) | 4,1 - 4,5 kg |
| Typ úderov | Elektropneumatický |
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 821550-0 | Systainer typ 2 |
| 835B26-3 | Vnútro systainera |
| 331886-4 | Hĺbkový doraz |
| 127220-2 | Bočná rukoväť |
| Menovitý výkon | 1050 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 840 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 0 - 4500 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu (EPTA) | 3,9 J |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 13 mm |
| Max. vŕtací výkon - drevo | 32 mm |
| Max. vŕtací výkon - betón | 30 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 80 mm |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upínanie SDS-PLUS |
| Rozmery (celková dĺžka) | 369 mm |
| Hmotnosť (EPTA) | 4,1 - 4,5 kg |
| Typ úderov | Elektropneumatický |
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 821550-0 | Systainer typ 2 |
| 835B26-3 | Vnútro systainera |
| 331886-4 | Hĺbkový doraz |
| 127220-2 | Bočná rukoväť |