| Kód: | HM1307C |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
699,00 € 568,29 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upnutie šesťhran 30 mm |
| Príkon | 1.510 W |
| Počet úderov naprazdno | 730 - 1.450 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 25,5 J |
| Vibrácie | 14,4 m/s2 |
| Hlučnosť | 102 dB(A) |
| Hmotnosť | 15,3 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 715 x 129 x 266 mm |
Búracie kladivo značky Makita v kvalitnom prevedení zaujme nie len svojim dizajnom, ale aj skvelým výkonom a silným motorom. Kladivo dosahuje príkon 1510 W a jeho sila jednotlivého príklepu tvorí 25,5 J. Konštantná elektronika sa postará o konštantné otáčky pri zaťažení. K dispozícií je plynulý rozbeh pre precíznu prácu.
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 4898-9 | Prepravný kufor |
| P-05549 | Sekáč špicatý 400 mm |
| Doprava | zadarmo |
|---|
| Doprava | zadarmo |
|---|
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upnutie šesťhran 30 mm |
| Príkon | 1.510 W |
| Počet úderov naprazdno | 730 - 1.450 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 25,5 J |
| Vibrácie | 14,4 m/s2 |
| Hlučnosť | 102 dB(A) |
| Hmotnosť | 15,3 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 715 x 129 x 266 mm |
Búracie kladivo značky Makita v kvalitnom prevedení zaujme nie len svojim dizajnom, ale aj skvelým výkonom a silným motorom. Kladivo dosahuje príkon 1510 W a jeho sila jednotlivého príklepu tvorí 25,5 J. Konštantná elektronika sa postará o konštantné otáčky pri zaťažení. K dispozícií je plynulý rozbeh pre precíznu prácu.
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 4898-9 | Prepravný kufor |
| P-05549 | Sekáč špicatý 400 mm |