| Kód: | HM1511 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
918,40 € 746,67 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Menovitý výkon | 1850 W |
| Počet úderov naprazdno | 1300 min-1 |
| Energia nárazu (EPTA) | 48,9 J |
| Typ držiaka nástroja | Šesťuholník 30 mm |
| Rozmery (celková dĺžka) | 781 mm |
| Hmotnosť (EPTA) | 19,2 kg |
| Typ úderov | Elektropneumatický |
MAKITA HM1511 el. búracie kladivo
Vysoký výkon a nízke vibrácie
AVT technológia antivibračná technológia
SOFT NO LOAD
Prídavnú rukoväť je možné otáčať o 360 °
Automatické odpojenie uhlíkových
Led kontrolka informujúca o nutnosti výmeny uhlíkov 30 mm šesťhranný držiak nástroja
Prepínač sklzu
Led kontrolka signalizujúca zapnutie stroja
Možnosť pripojenia odsávacieho zariadenia (voliteľné)
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 821839-6 | PVC kufor |
| D-15285 | Sekáč špic 400 mm |
| Menovitý výkon | 1850 W |
| Počet úderov naprazdno | 1300 min-1 |
| Energia nárazu (EPTA) | 48,9 J |
| Typ držiaka nástroja | Šesťuholník 30 mm |
| Rozmery (celková dĺžka) | 781 mm |
| Hmotnosť (EPTA) | 19,2 kg |
| Typ úderov | Elektropneumatický |
MAKITA HM1511 el. búracie kladivo
Vysoký výkon a nízke vibrácie
AVT technológia antivibračná technológia
SOFT NO LOAD
Prídavnú rukoväť je možné otáčať o 360 °
Automatické odpojenie uhlíkových
Led kontrolka informujúca o nutnosti výmeny uhlíkov 30 mm šesťhranný držiak nástroja
Prepínač sklzu
Led kontrolka signalizujúca zapnutie stroja
Možnosť pripojenia odsávacieho zariadenia (voliteľné)
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 821839-6 | PVC kufor |
| D-15285 | Sekáč špic 400 mm |