| Kód: | HM1317C |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
768,00 € 624,39 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upnutie šesťhran 30 mm |
| Príkon | 1.510 W |
| Počet úderov naprazdno | 730 - 1.450 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 25,0 J |
| Vibrácie | 8,6 m/s2 |
| Hlučnosť | 104 dB(A) |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 715 x 129 x 266 mm |
HM1317C je sekacie/búracie kladivo s vinikajúcimi vlastnosťami pre demoláciu s dlhou životnosťou. Technológia AVT zaisťuje extre nízke vibrácie počas práce s kladivom. Automaticky znižuje otáčky pri chode bez záťaže, pre čo najväčšie zníženie vibrácií a zvýšenie komfortu. HM1317C má optimálnu konštrukciu pre vertikálne použitie smerom nadol.
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 824898-9 | Prepravný kufor |
| P-05549 | Sekáč špicatý 400 mm |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upnutie šesťhran 30 mm |
| Príkon | 1.510 W |
| Počet úderov naprazdno | 730 - 1.450 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 25,0 J |
| Vibrácie | 8,6 m/s2 |
| Hlučnosť | 104 dB(A) |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 715 x 129 x 266 mm |
HM1317C je sekacie/búracie kladivo s vinikajúcimi vlastnosťami pre demoláciu s dlhou životnosťou. Technológia AVT zaisťuje extre nízke vibrácie počas práce s kladivom. Automaticky znižuje otáčky pri chode bez záťaže, pre čo najväčšie zníženie vibrácií a zvýšenie komfortu. HM1317C má optimálnu konštrukciu pre vertikálne použitie smerom nadol.
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 824898-9 | Prepravný kufor |
| P-05549 | Sekáč špicatý 400 mm |