| Kód: | HP0300 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
86,90 € 70,65 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Príkon | 320 W |
| Dĺžka kábla | 2,5 m |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 10 mm |
| Max. rezný výkon (drevo) | 28 mm |
| Max. vŕtací výkon - betón | 8 mm |
| Upínací rozsah skľučovadla | 1,0 - 10 mm |
| Voľnobežné otáčky : 1. stupeň | 0 - 450 min-1 |
| Voľnobežné otáčky : 2. stupeň | 0 - 1500 min-1 |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 56,0 / 21,0 Nm |
| Rozmery (D x Š x V) | 220 x 67 x 206 mm |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
Makita Vŕtačka príklepová 320W 21Nm, HP0300
Kompaktný dizajn s krátkou celkovou dĺžkou
Spoľahlivé 10 mm bezkľúčové skľučovadlo pre ľahkú inštaláciu a demontáž bitov
Mechanická dvojrýchlostná prevodovka; Vysokorýchlostný režim pre rýchle vŕtanie v ľahkých aplikáciách; Režim s nízkou rýchlosťou pre náročné aplikácie vyžadujúce vysoký krútiaci moment
Ovládanie s premenlivou rýchlosťou pomocou spúšťača umožňuje užívateľovi prispôsobiť rýchlosť aplikácie
Zapustené aretačné tlačidlo pre nepretržité používanie
Prepínač chodu je vhodne umiestnený.
| Príkon | 320 W |
| Dĺžka kábla | 2,5 m |
| Max. vŕtací výkon - oceľ | 10 mm |
| Max. rezný výkon (drevo) | 28 mm |
| Max. vŕtací výkon - betón | 8 mm |
| Upínací rozsah skľučovadla | 1,0 - 10 mm |
| Voľnobežné otáčky : 1. stupeň | 0 - 450 min-1 |
| Voľnobežné otáčky : 2. stupeň | 0 - 1500 min-1 |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 56,0 / 21,0 Nm |
| Rozmery (D x Š x V) | 220 x 67 x 206 mm |
| Hmotnosť | 1,2 kg |
Makita Vŕtačka príklepová 320W 21Nm, HP0300
Kompaktný dizajn s krátkou celkovou dĺžkou
Spoľahlivé 10 mm bezkľúčové skľučovadlo pre ľahkú inštaláciu a demontáž bitov
Mechanická dvojrýchlostná prevodovka; Vysokorýchlostný režim pre rýchle vŕtanie v ľahkých aplikáciách; Režim s nízkou rýchlosťou pre náročné aplikácie vyžadujúce vysoký krútiaci moment
Ovládanie s premenlivou rýchlosťou pomocou spúšťača umožňuje užívateľovi prispôsobiť rýchlosť aplikácie
Zapustené aretačné tlačidlo pre nepretržité používanie
Prepínač chodu je vhodne umiestnený.