| Kód: | HP332DZ |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
107,00 € 86,99 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 450 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 1.500 min-1 |
| Počet úder za minútu 1. stupeň | 0 - 6.750 min-1 |
| Počet úder za minútu 2. stupeň | 0 - 22.500 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla | 10 mm |
| Max. vŕtací výkon (oceľ / kameň / drevo - priemer) | 10 / 8 / 28 mm |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 35 / 21 Nm |
| Menovité napätie batérie | 10,8 V |
| Hmotnosť | 1,3 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 168 x 66 x 217 mm |
| Otáčky naprázdno 1. stupeň | 0 - 450 min-1 |
| Otáčky naprázdno 2. stupeň | 0 - 1.500 min-1 |
| Počet úder za minútu 1. stupeň | 0 - 6.750 min-1 |
| Počet úder za minútu 2. stupeň | 0 - 22.500 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla | 10 mm |
| Max. vŕtací výkon (oceľ / kameň / drevo - priemer) | 10 / 8 / 28 mm |
| Uťahovací moment (tvrdý/mäkký) spoj | 35 / 21 Nm |
| Menovité napätie batérie | 10,8 V |
| Hmotnosť | 1,3 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 168 x 66 x 217 mm |