| Kód: | HR2641 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
159,00 € 129,27 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Upínanie nástroja | SDS-PLUS |
| Príkon | 800 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 1.100 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 0 - 4.500 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 2,4 J |
| Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo | 13 / 26 / 32 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 68 mm |
| Hmotnosť | 3,1 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 422 x 76 x 156 mm |
Vŕtacie kladivo je vyrobené z kvalitných materiálov. Poskytuje dokonalú ochranu výkonnému motoru. Ergonomická rukoväť sa postará o komfortnú prácu. Kladivo umožňuje 40-polohové nastavenie. Nechýba upínanie SDS-PLUS. Oceníte antivibračný systém a LED osvetlenie pracovného miesta.
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 331886-4 | Hĺbkový doraz |
| 122878-2 | Bočná rukoväť |
| 824695-3 | Prepravný kufor |
| Upínanie nástroja | SDS-PLUS |
| Príkon | 800 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 1.100 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 0 - 4.500 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 2,4 J |
| Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo | 13 / 26 / 32 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 68 mm |
| Hmotnosť | 3,1 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 422 x 76 x 156 mm |
Vŕtacie kladivo je vyrobené z kvalitných materiálov. Poskytuje dokonalú ochranu výkonnému motoru. Ergonomická rukoväť sa postará o komfortnú prácu. Kladivo umožňuje 40-polohové nastavenie. Nechýba upínanie SDS-PLUS. Oceníte antivibračný systém a LED osvetlenie pracovného miesta.
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 331886-4 | Hĺbkový doraz |
| 122878-2 | Bočná rukoväť |
| 824695-3 | Prepravný kufor |