| Kód: | HR2811FT |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
331,00 € 269,11 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upínanie SDS-PLUS |
| Príkon | 800 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 1.100 min-1 |
| Objem zmesi | 0 - 4.500 kg |
| Sila jednotlivého príklepu | 2,9 J |
| Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo | 13/28/32 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 80 mm |
| Hmotnosť | 3,6 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 345 x 89 x 225 mm |
Kladivo vŕtacie - MAKITA HR2811FT: robustné vŕtacie kladivo s možnosťou 40-násobného nastavenia sekáča a s antivibračnou rukoväťou s tlmičom spätných rázov kladivo je okrem iného tiež vybavené pracovným LED osvetlením rýchla beznástrojová výmena SDS-Plus a rýchloskľučovadla. s LED pracovnom odvětlením. antivibračná rukoväť s tlmičom spätných rázov. vŕtanie, príklepové vŕtanie alebo sekanie. 40-násobné nastavenie sekáča. prachotesné upnutie SDS-Plus. nízke vibrácie a rýchly postup pri vŕtaní. spínacia elektronika s chodom doprava / doľava. kompaktná konštrukcia skrine motora v tvare L pre dobrú manipuláciu. odolné proti úderom pri chode naprázdno. klzná spojka bráni preťaženiu stroja u zablokovaného nástroja. pogumovaná protišmyková rukoväť.
Obsah balenia: vŕtacie kladivo prepravný kufrík bočná rukoväť rýchlovymeniteľné skľučovadlo (vŕtanie) rýchlovymeniteľné skľučovadlo (SDS plus)
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upínanie SDS-PLUS |
| Príkon | 800 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 1.100 min-1 |
| Objem zmesi | 0 - 4.500 kg |
| Sila jednotlivého príklepu | 2,9 J |
| Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo | 13/28/32 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 80 mm |
| Hmotnosť | 3,6 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 345 x 89 x 225 mm |
Kladivo vŕtacie - MAKITA HR2811FT: robustné vŕtacie kladivo s možnosťou 40-násobného nastavenia sekáča a s antivibračnou rukoväťou s tlmičom spätných rázov kladivo je okrem iného tiež vybavené pracovným LED osvetlením rýchla beznástrojová výmena SDS-Plus a rýchloskľučovadla. s LED pracovnom odvětlením. antivibračná rukoväť s tlmičom spätných rázov. vŕtanie, príklepové vŕtanie alebo sekanie. 40-násobné nastavenie sekáča. prachotesné upnutie SDS-Plus. nízke vibrácie a rýchly postup pri vŕtaní. spínacia elektronika s chodom doprava / doľava. kompaktná konštrukcia skrine motora v tvare L pre dobrú manipuláciu. odolné proti úderom pri chode naprázdno. klzná spojka bráni preťaženiu stroja u zablokovaného nástroja. pogumovaná protišmyková rukoväť.
Obsah balenia: vŕtacie kladivo prepravný kufrík bočná rukoväť rýchlovymeniteľné skľučovadlo (vŕtanie) rýchlovymeniteľné skľučovadlo (SDS plus)