| Kód: | HR4002 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
505,00 € 410,57 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Technické parametre:
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upínanie SDS-MAX |
| Príkon | 1.050 W |
| Voľnobežné otáčky | 680 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 2.500 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 6,1 J |
| Max. vŕtací výkon (vrták) | 40 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 105 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 458x114x256 mm |
| Hmotnosť (kg) | 6,6 |
|---|
| Hmotnosť (kg) | 6,6 |
|---|
Technické parametre:
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upínanie SDS-MAX |
| Príkon | 1.050 W |
| Voľnobežné otáčky | 680 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 2.500 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 6,1 J |
| Max. vŕtací výkon (vrták) | 40 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 105 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 458x114x256 mm |