| Kód: | HR5212C |
|---|---|
| Dostupnosť: | na objednávku |
| Výrobca: | Makita |
730,00 € 593,50 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upínanie SDS-MAX |
| Príkon | 1.510 W |
| Voľnobežné otáčky | 150 - 310 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 1.100 - 2.250 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 19,1 J |
| Max. vŕtací výkon (vrták) | 52 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 160 mm |
| Hmotnosť | 11,9 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 599 x 140 x 287 mm |
Vŕtacie kladivo Makita® HR5212C +Kufor
Elektronické vŕtacie a sekacie kladivo s upínaním SDS-Max a s funkciou AVT
Novinka roku 2015!
Popis:
Vŕtacie kladivo vhodné pre vŕtanie, príklepové vŕtanie a sekanie
Vysokovýkonný motor s príkonom 1510 W
AVT - Anti Vibration Technology (vďaka tejto inovatívnej technológii dosahuje tento výrobok až o 50% nižšie vibrácie, než u iných porovnateľných výrobkov) a hlavná rukoväť s tlmením vibrácií
Vŕtacie kladivo s regulačnou elektronikou a plynulým rozbehom
Presná predvoľba frekvencie príklepu a otáčok regulačným kolieskom
Indikácia opotrebovania uhlíkov
Kontrolka na indikáciu poruchy vypínača a sieťovej šnúry 16 polôh nastavenia sekáča pre efektívnu prácu v každej polohe
Vŕtacie kladivá s upínaním nástrojov SDS-Max s rýchlym zaistením
Tlmenie príklepu vo voľnobehu
Nové samovypínacie uhlíky so zvýšenou životnosťou
Vŕtacie kladivo sa dodáva v prepravnom kufríku
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 196553-6 | Prepravný kufor |
| 135629-4 | Bočná rukoväť |
| 135283-4 | Griff |
| 331955-1 | Hĺbkový doraz |
| 194683-7 | Mazací tuk na nástroje |
| 443122-7 | Tkaninová utierka |
| Doprava | zadarmo |
|---|
| Doprava | zadarmo |
|---|
| Upínanie / veľkosť vrtáka | Upínanie SDS-MAX |
| Príkon | 1.510 W |
| Voľnobežné otáčky | 150 - 310 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 1.100 - 2.250 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 19,1 J |
| Max. vŕtací výkon (vrták) | 52 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 160 mm |
| Hmotnosť | 11,9 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 599 x 140 x 287 mm |
Vŕtacie kladivo Makita® HR5212C +Kufor
Elektronické vŕtacie a sekacie kladivo s upínaním SDS-Max a s funkciou AVT
Novinka roku 2015!
Popis:
Vŕtacie kladivo vhodné pre vŕtanie, príklepové vŕtanie a sekanie
Vysokovýkonný motor s príkonom 1510 W
AVT - Anti Vibration Technology (vďaka tejto inovatívnej technológii dosahuje tento výrobok až o 50% nižšie vibrácie, než u iných porovnateľných výrobkov) a hlavná rukoväť s tlmením vibrácií
Vŕtacie kladivo s regulačnou elektronikou a plynulým rozbehom
Presná predvoľba frekvencie príklepu a otáčok regulačným kolieskom
Indikácia opotrebovania uhlíkov
Kontrolka na indikáciu poruchy vypínača a sieťovej šnúry 16 polôh nastavenia sekáča pre efektívnu prácu v každej polohe
Vŕtacie kladivá s upínaním nástrojov SDS-Max s rýchlym zaistením
Tlmenie príklepu vo voľnobehu
Nové samovypínacie uhlíky so zvýšenou životnosťou
Vŕtacie kladivo sa dodáva v prepravnom kufríku
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 196553-6 | Prepravný kufor |
| 135629-4 | Bočná rukoväť |
| 135283-4 | Griff |
| 331955-1 | Hĺbkový doraz |
| 194683-7 | Mazací tuk na nástroje |
| 443122-7 | Tkaninová utierka |