| Kód: | DRT50RTJX2 |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
507,00 € 412,20 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Voľnobežné otáčky | 10 000 - 30 000 min-1 |
| Ø klieštiny rozsah | 6, 8 mm |
| Hĺbka ponoru | 0 - 35 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 134 x 89 x 226 mm |
| Čistá hmotnosť | 1,8 kg |
Popis produktu:
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 821552-6 | MAKPAC Transportkoffer (Typ 4) |
| 632F15-1 | 2x Akku BL1850B (5,0 Ah) |
| 195584-2 | Rýchlonabíjačka DC18RC |
| 196612-6 | Vodiaca základňa |
| 195563-0 | Ponorný adaptér |
| 195561-4 | Uhlový adaptér |
| 122703-7 | Vodítko |
| 781043-8 | Kľúč SW22 |
| 781039-9 | Kľúč SW13 |
| 122965-7 | Paralelný doraz |
| 343577-5 | Vedenie šablóny 10 mm |
| 763636-3 | Klieština 6 mm |
| 763618-5 | Klieština 8 mm |
| Menovité napätie batérie | 18 V |
| Voľnobežné otáčky | 10 000 - 30 000 min-1 |
| Ø klieštiny rozsah | 6, 8 mm |
| Hĺbka ponoru | 0 - 35 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 134 x 89 x 226 mm |
| Čistá hmotnosť | 1,8 kg |
Popis produktu:
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 821552-6 | MAKPAC Transportkoffer (Typ 4) |
| 632F15-1 | 2x Akku BL1850B (5,0 Ah) |
| 195584-2 | Rýchlonabíjačka DC18RC |
| 196612-6 | Vodiaca základňa |
| 195563-0 | Ponorný adaptér |
| 195561-4 | Uhlový adaptér |
| 122703-7 | Vodítko |
| 781043-8 | Kľúč SW22 |
| 781039-9 | Kľúč SW13 |
| 122965-7 | Paralelný doraz |
| 343577-5 | Vedenie šablóny 10 mm |
| 763636-3 | Klieština 6 mm |
| 763618-5 | Klieština 8 mm |