| Kód: | UC3541A |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
140,00 € 113,82 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Popis produktu
Nový design a konštrukcia pre pohodlnú prácu a jednoduchú údržbu.
Beznástrojová výmena a napínanie reťaze.
Idelálne tvarovaná pogumovaná rukoväť zaisťuje maximálnu ovládateľnosť a bezpečnú prácu.
Automatické mazanie reťaze s možnosťou regulácie.
Jednoduchá kontrola hladiny oleja.
Veľká ozubená kovová opierka uľahčujúca priame rezy.
Technické parametre:
| Príkon | 1.800 W |
| Dĺžka rezu | 35 cm |
| Rýchlosť reťaze | 14,5 m/s |
| Delenie pílovej reťaze | 3.8 |
| Drážka | 1,1 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 455 x 245 x 200 mm |
Obsah balenia:
Pílová reťaz (196741-5)
Lišta 300mm (165246-6)
Kryt lišty (419288-5)
Háčik (158024-1)
| Hmotnosť (kg) | 4,6 |
|---|
| Hmotnosť (kg) | 4,6 |
|---|
Popis produktu
Nový design a konštrukcia pre pohodlnú prácu a jednoduchú údržbu.
Beznástrojová výmena a napínanie reťaze.
Idelálne tvarovaná pogumovaná rukoväť zaisťuje maximálnu ovládateľnosť a bezpečnú prácu.
Automatické mazanie reťaze s možnosťou regulácie.
Jednoduchá kontrola hladiny oleja.
Veľká ozubená kovová opierka uľahčujúca priame rezy.
Technické parametre:
| Príkon | 1.800 W |
| Dĺžka rezu | 35 cm |
| Rýchlosť reťaze | 14,5 m/s |
| Delenie pílovej reťaze | 3.8 |
| Drážka | 1,1 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 455 x 245 x 200 mm |
Obsah balenia:
Pílová reťaz (196741-5)
Lišta 300mm (165246-6)
Kryt lišty (419288-5)
Háčik (158024-1)