| Kód: | UC4041A |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
147,00 € 119,51 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
Popis produktu
Nový dizajn a konštrukcia pre pohodlnú prácu a jednoduchú údržbu
Beznástrojová výmena a napínanie reťaze
Ideálne tvarovaná pogumovaná rukoväť zaisťuje maximálnu ovládateľnosť a bezpečnú prácu
Automatické mazanie reťaze s možnosťou regulácie
Veľká ozubené kovová opierka uľahčujúce priame rezy
Jednoduchá kontrola hladiny oleja
Príslušenstvo:
Pílová reťaz (958291056)
Lišta 400 mm (442040611)
Kryt lišty (419242-9)
Háčik (158024-1)
| Príkon | 1.800 W |
| Dĺžka rezu | 40 cm |
| Rýchlosť reťaze | 14,5 m/s |
| Delenie pílovej reťaze | 3/8 |
| Drážka | 1,1 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 455 x 245 x 200 mm |
| Hmotnosť (kg) | 4,7 |
|---|
| Hmotnosť (kg) | 4,7 |
|---|
Popis produktu
Nový dizajn a konštrukcia pre pohodlnú prácu a jednoduchú údržbu
Beznástrojová výmena a napínanie reťaze
Ideálne tvarovaná pogumovaná rukoväť zaisťuje maximálnu ovládateľnosť a bezpečnú prácu
Automatické mazanie reťaze s možnosťou regulácie
Veľká ozubené kovová opierka uľahčujúce priame rezy
Jednoduchá kontrola hladiny oleja
Príslušenstvo:
Pílová reťaz (958291056)
Lišta 400 mm (442040611)
Kryt lišty (419242-9)
Háčik (158024-1)
| Príkon | 1.800 W |
| Dĺžka rezu | 40 cm |
| Rýchlosť reťaze | 14,5 m/s |
| Delenie pílovej reťaze | 3/8 |
| Drážka | 1,1 mm |
| Rozmery (D x Š x V) | 455 x 245 x 200 mm |