| Kód: | GA5021C |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
153,00 € 124,39 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Príkon | 1.450 W |
| Voľnobežné otáčky | 10.000 min-1 |
| Priemer brúsneho kotúča | 125 mm |
| Veľkosť vretena | M14 x 2 |
| Hmotnosť | 2,9 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 390 x 139 x 120 mm |
Makita 5021C - 125mm 1450W uhlova bruska
Inovatívny systém tlmenia torzných vibrácií (SJS), ktorý zabraňuje spätnému rázu a umožňuje mäkký štart.
Utesnená konštrukcia obmedzuje vniknutie prachu do skrine prevodovky a motora.
Malý kryt prevodovky zvyšuje manévrovateľnosť.
Veľké tlačidlo uzamknutia vŕtačky uľahčuje výmenu čepele.
Úzke telo motora.
Funkcia "anti-reštart" zabraňuje náhodnému spusteniu.
LED dióda indikuje, že napájanie je pripojené (zelená) a je aktivovaná funkcia "anti-reštart" (bliká na červeno).
Konštantná regulácia rýchlosti.
Technické parametre Makita 5021C - 125mm 1450W uhlova bruska
Nominálny výkon 1450 W
Priemer kotúča 125 mm
Voľnobežné otáčky 10000 1/min
Závit vretena M 14×2
Elektronika č
Hmotnosť 2,5 kg
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 135202-0 | Kryt kotúča |
| 153504-2 | Bočná rukoväť |
| 224415-9 | Vnútorná skrutka |
| 224554-5 | Matica |
| 782423-1 | Kľúč k uhlovej brúske |
| Príkon | 1.450 W |
| Voľnobežné otáčky | 10.000 min-1 |
| Priemer brúsneho kotúča | 125 mm |
| Veľkosť vretena | M14 x 2 |
| Hmotnosť | 2,9 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 390 x 139 x 120 mm |
Makita 5021C - 125mm 1450W uhlova bruska
Inovatívny systém tlmenia torzných vibrácií (SJS), ktorý zabraňuje spätnému rázu a umožňuje mäkký štart.
Utesnená konštrukcia obmedzuje vniknutie prachu do skrine prevodovky a motora.
Malý kryt prevodovky zvyšuje manévrovateľnosť.
Veľké tlačidlo uzamknutia vŕtačky uľahčuje výmenu čepele.
Úzke telo motora.
Funkcia "anti-reštart" zabraňuje náhodnému spusteniu.
LED dióda indikuje, že napájanie je pripojené (zelená) a je aktivovaná funkcia "anti-reštart" (bliká na červeno).
Konštantná regulácia rýchlosti.
Technické parametre Makita 5021C - 125mm 1450W uhlova bruska
Nominálny výkon 1450 W
Priemer kotúča 125 mm
Voľnobežné otáčky 10000 1/min
Závit vretena M 14×2
Elektronika č
Hmotnosť 2,5 kg
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 135202-0 | Kryt kotúča |
| 153504-2 | Bočná rukoväť |
| 224415-9 | Vnútorná skrutka |
| 224554-5 | Matica |
| 782423-1 | Kľúč k uhlovej brúske |