| Kód: | HG6531CK |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
148,50 € 120,73 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Teplota | 50 - 650 °C |
| Rozmery (D x Š x V) | 253 x 85 x 205 mm |
| Príkon | 2.000 W |
| Hmotnosť | 0,72 kg |
| Prietok vzduchu | 250 alebo 500 l/min |
Ľahká a spoľahlivá teplovzdušná pištoľ s LCD displejom.
Plynulá regulácia po 5°C od 50 do 650°C.
Možnosť regulácie prúdu vzduchu v 5 stupňoch 200-550 l/min.
Možnosť výberu z 12 nastavených programov + 2 programy voľný pre vlastné nastavenie.
Ochrana proti prehriatiu pomocou termostatu.
Protišmyková rukoväť.
Široká ponuka voliteľného príslušenstva (upnutie 34,5 mm).
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 1 ks. | Transportné puzdro |
| PR00000028 | Ochranná tryska na sklo |
| PR00000029 | Široká štrbinová dýza |
| PR00000030 | Reflektorová tryska |
| PR00000031 | Redukčná dýza 20 mm |
| PR00000032 | Prekrývajúca zváracia dýza |
| PR00000033 | Zmršťovacia trubica |
| PR00000034 | Zváracia dýza |
| PR00000035 | Fóliový prítlačný valec |
| Teplota | 50 - 650 °C |
| Rozmery (D x Š x V) | 253 x 85 x 205 mm |
| Príkon | 2.000 W |
| Hmotnosť | 0,72 kg |
| Prietok vzduchu | 250 alebo 500 l/min |
Ľahká a spoľahlivá teplovzdušná pištoľ s LCD displejom.
Plynulá regulácia po 5°C od 50 do 650°C.
Možnosť regulácie prúdu vzduchu v 5 stupňoch 200-550 l/min.
Možnosť výberu z 12 nastavených programov + 2 programy voľný pre vlastné nastavenie.
Ochrana proti prehriatiu pomocou termostatu.
Protišmyková rukoväť.
Široká ponuka voliteľného príslušenstva (upnutie 34,5 mm).
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 1 ks. | Transportné puzdro |
| PR00000028 | Ochranná tryska na sklo |
| PR00000029 | Široká štrbinová dýza |
| PR00000030 | Reflektorová tryska |
| PR00000031 | Redukčná dýza 20 mm |
| PR00000032 | Prekrývajúca zváracia dýza |
| PR00000033 | Zmršťovacia trubica |
| PR00000034 | Zváracia dýza |
| PR00000035 | Fóliový prítlačný valec |