| Kód: | HG6030K |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
85,00 € 69,11 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Príkon | 1.800 W |
| Teplota | režim chladenia: 50 °C Nízky výkon: 300 ° C Vysoký výkon: 600 °C |
| Prietok vzduchu | režim chladenia: 250 l/min, nízky výkon: 250 l / min. výkon: 500 l/min |
| Hmotnosť (EPTA) | 0,57 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 233 x 80 x 208 mm |
Teplovzdušná pištoľ Makita HG6030K je veľmi ľahkým nástrojom, ktorý zvládne ohriať, rozpustiť a odstrániť staré nátery. Pomôže aj na dezinfekciu klietok. Ponúka výber medzi 3 stupňami teploty a prúdu vzduchu vrátane špeciálneho stupňa pre rýchle ochlazení. Nechýba jí ani ochrana proti prehriatiu.
| Príkon | 1.800 W |
| Teplota | režim chladenia: 50 °C Nízky výkon: 300 ° C Vysoký výkon: 600 °C |
| Prietok vzduchu | režim chladenia: 250 l/min, nízky výkon: 250 l / min. výkon: 500 l/min |
| Hmotnosť (EPTA) | 0,57 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 233 x 80 x 208 mm |
Teplovzdušná pištoľ Makita HG6030K je veľmi ľahkým nástrojom, ktorý zvládne ohriať, rozpustiť a odstrániť staré nátery. Pomôže aj na dezinfekciu klietok. Ponúka výber medzi 3 stupňami teploty a prúdu vzduchu vrátane špeciálneho stupňa pre rýchle ochlazení. Nechýba jí ani ochrana proti prehriatiu.