| Kód: | HR2631F |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
160,90 € 130,81 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Upínanie / veľkosť vrtáka | geeignet für SDS-PLUS |
| Príkon | 800 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 1.200 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 0 - 4.600 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 2,4 J |
| Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo | 13 / 26 / 32 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 68 mm |
| Hmotnosť | 2,9 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 361 x 77 x 209 mm |
Popis produktu
Vŕtacie kladivo je vyrobené z kvalitných materiálov. Poskytuje dokonalú ochranu výkonnému motoru. Ergonomická rukoväť sa postará o komfortnú prácu. Kladivo umožňuje 40-polohové nastavenie. Nechýba upínanie SDS-PLUS.
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 331886-4 | Hĺbkový doraz |
| 122878-2 | Bočná rukoväť |
| 824914-7 | Prepravný kufor |
| Upínanie / veľkosť vrtáka | geeignet für SDS-PLUS |
| Príkon | 800 W |
| Voľnobežné otáčky | 0 - 1.200 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 0 - 4.600 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 2,4 J |
| Max. vŕtací výkon - oceľ|betón|drevo | 13 / 26 / 32 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 68 mm |
| Hmotnosť | 2,9 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 361 x 77 x 209 mm |
Popis produktu
Vŕtacie kladivo je vyrobené z kvalitných materiálov. Poskytuje dokonalú ochranu výkonnému motoru. Ergonomická rukoväť sa postará o komfortnú prácu. Kladivo umožňuje 40-polohové nastavenie. Nechýba upínanie SDS-PLUS.
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 331886-4 | Hĺbkový doraz |
| 122878-2 | Bočná rukoväť |
| 824914-7 | Prepravný kufor |