| Kód: | HR4013C |
|---|---|
| Dostupnosť: | skladom |
| Výrobca: | Makita |
589,00 € 478,86 € bez DPH
Široký výber produktov
Poradíme Vám?
| Upínanie / veľkosť vrtáka | upínanie SDS-MAX |
| Príkon | 1.100 W |
| Voľnobežné otáčky | 250-500 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 1.450-2.900 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 8,3 J |
| Max. vŕtací výkon (vrták) | 40 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 105 mm |
| Hmotnosť | 6,8 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 479x112x263 mm |
Popis produktuVŕtacie kladivo disponuje presným nastavením frekvencie príklepu a otáčok. K dispozícií ponúka variabilné ovládanie rýchlosti a plynulý rozbeh. Výstražné svetlo signalizuje problém s káblom alebo vypínačom. Kladivo umožňuje 16-polohové nastavenie. Nechýba prachotesné upínanie SDS-MAX.
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 123138-5 | Bočná rukoväť |
| 196792-8 | Bočná rukoväť D |
| 331955-1 | Hĺbkový doraz |
| 194683-7 | Mazací tuk na nástroje |
| 443122-7 | Tkaninová utierka |
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| Upínanie / veľkosť vrtáka | upínanie SDS-MAX |
| Príkon | 1.100 W |
| Voľnobežné otáčky | 250-500 min-1 |
| Počet úderov naprazdno | 1.450-2.900 min-1 |
| Sila jednotlivého príklepu | 8,3 J |
| Max. vŕtací výkon (vrták) | 40 mm |
| Max. vŕtací výkon (korunka) | 105 mm |
| Hmotnosť | 6,8 kg |
| Rozmery (D x Š x V) | 479x112x263 mm |
Popis produktuVŕtacie kladivo disponuje presným nastavením frekvencie príklepu a otáčok. K dispozícií ponúka variabilné ovládanie rýchlosti a plynulý rozbeh. Výstražné svetlo signalizuje problém s káblom alebo vypínačom. Kladivo umožňuje 16-polohové nastavenie. Nechýba prachotesné upínanie SDS-MAX.
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO:
| 123138-5 | Bočná rukoväť |
| 196792-8 | Bočná rukoväť D |
| 331955-1 | Hĺbkový doraz |
| 194683-7 | Mazací tuk na nástroje |
| 443122-7 | Tkaninová utierka |
DODÁVANÉ PRÍSLUŠENSTVO: